• Home
  • /Distriktledelse

Distriktledelse

Her finder du kontakt oplysninger til de enkelte gilder i Nordvestjysk distrikt.

Hvis du finder unøjagtigheder i oplysningerne hører vi meget gerne fra dig, og retter hurtigst muligt

GildeTitelFornavnEfternavnGadeBye-mailTlf. nr.Mobil tlf.
1.StruerGildekanslerIngeHjarsb‘kPeter Bangsvej 97600 StruerInge.hjarsbaek@mail.dk9785 49592238 8594
1.StruerGildemeterRuthAndersonTingtoftevej 177620 Lemvigruth@anderson.dk9786 32252422 8725
1.StruerGildeskatmesterElseKallmayerLundg†rdsparken 567600 Struerelsekallmayer@hotmail.com4020 4172
2.HostebroGildekanslerIrmaThomsenS‘rk‘rparken 467500 HolstebroIrmathomsen@hotmail.dk.2448 9875
2.HostebroGildemesterKaren MariePedersenEllehammersvej 67500 Holstebrokmogse@gmail.com9742 8595
2.HostebroGildeskatmesterBodilKristensenRanunkelvej 147500 Holstebrobodil.kristensen@webspeed.dk9742 9495
SkiveGildekanslerMarianneHaugeVrouevej 177800 Skivevrouetoftgaard@hotmail.com9754 72182680 7218
SkiveGildemesterBirthePedersenHans Tausensvej 67800 Skivenielsjebirthebpedersen@webspeed.dk9751 1005
SkiveGildeskatmesterJonnaSmedKatrinevej 1167800 Skivejessiesmed@hotmail.dk9752 32452124 9199
2.StruerGildekanslerPerJensenSarpsborgvej 157600 Struerperatko@youmail.dk2160 6073
2. StruerGildemesterPrebenThygesenLauhedevej 37830 Vinderupprebenty@gmail.com9785 54532092 6590
2.StruerGildeskatmesterPoulDupontHundsballevej 57600 Struerpodup@youmail.dk4033 63324033 6332
3. HolstebroGildekanslerKaj HelmuthKristensenNis Petersens vej 207500 Holstebroeskimo-neger@mail.tele.dk2848 5669
3.HolstebroGildemesterHansYdingSveavej 77500 Holstebroyding@dlgmail.dk9742 9208
3.HolstebroGildeskatmesterGretheUhrePrins Burisvej 127500 Holstebroguhre@mail.dk40510829
4.HolstebroGildemesterBjarneOlsenEngvej 167500 Holstebrobjarne@2olsen.dk2537 6691
4.HolstebroGildeskatmesterUllaDidriksenEllehammersvej 847500 Holstebroole@oledidriksen.dk2114 0720
4.HolstebroGildekanslerLiseS›ndergaardEllehammersvej 527500 Holstebrolise.soendergaard@mail.dk2057 7782
LemvigGildekanslerRitaOkkerholmTorsvej 817620 LemvigRita.okkerholm@gmail.com9782 02302287 9477
LemvigGildemesterSusanneSkammelsenGr›ndahlsvej 25, 2. 37400 Herningskammel@post8.tele.dk2342 7848
LemvigGildeskatmesterKrestenSchulzKirkevej 157680 Thybor›nksc@dlg.dk9783 11344012 5281
Mors›GildekanslerMarieFreudendahlRugvangen 417900 Nyk›bing Motto.freudendahl@privat.dk9772 16604047 5621
Mors›GildemesterArlyS›rensenR›rsangervej 227900 Nyk›bing MArly7900@hotmail.com9772 32186128 6218
Mors›GildeskatmesterKirsten E.RasmussenSommervej 147900 Nyk›bing Merikogkirsten@altiboxmail.dk9772 44072341 9689
Nordv. DistrDGMJ›rgenMikkelsenFjordbjerg Ager7840 H›jslevpaulaogjorgen@mail.dk9754 5150
Nordv. DistrDUSKnudHjarsb‘kPeter Bangsvej 97600 StruerKnud.hjarsbaek@gmail.com9785 4929
Nordv. Distr.DGKArneGottlieb؝sterled 147620 Lemviggottlieb@mvbmail.dk9789 140723924107
Nordv. Distr.DGSIngeGottliebØsterled 147620 Lemviggottlieb@mvbmail.dk9754 515040184107
Nord . Distr.DISKarinBoldsenPoppelalle 207500 Holstebrokarinboldsen@gmail.com2339 7833
ThistedGildekanslerAliceChristiansenOddesundvej 5977760 Hurupalich@ofir.dk3052 9192
ThistedGildemesterIngePedersenLimfjordsvej 87700 Thistedingesp@privat.dk9792 3412
ThistedGildeskatmesterLisL›thSilstrupvej 877700 ThistedLis.loeth@mail.dk9792 4067
Thyh.-SydthGildekanslerSolvejgB›gerN›rbyvej 157790 Vestrvigsolvejgb@hotmail.com9787 9278
Thyh.-SydthGildemesterLeneHougsEttrupvej 327770 Vesterviglh@nvd.dk2559 5866
Thyh.-SydthGildeskatmesterRudolfLagerHamletsvej 2, S›ndbjerg St.779 0 Thyholmlager7790@gmail.com9787 5550